Киевстар (067) 606-43-75
МТС (066) 000-33-10
Категорії
Отзывы
Пользуюсь около четырех лет. Очень удобный и надеж.. ...»
Василий
А вот с чехлом немножко не повезло. Как писал п.. ...»
Валентин
Взял этот чехол для спирита, чтобы расширить его к.. ...»
Виталий
В чем отличие этой модели чехла от модели 4.0505.L.. ...»
Владимир

Чохли

Чохли

Хорошо выглядеть - искусство. Безупречно сочетать аксессуары - мастерство. Выпускать продукцию безупречного качества - профессионализм. 

Компания бережно хранит традиции, используя бесконечный потенциал высоких технологий. Это касается и чехлов для ножей Victorinox, современного аксессуара, в котором проработана каждая деталь. Чехол прекрасно защищает нож от механических повреждений, царапин, пыли. В чехле удобно носить нож, и его можно певесить на ремень, что обеспечит легкий доступ к ножу и предотвратит возможность его потери.

Среди всего разнообразия Вы сможете найти именно тот чехол, который несомненно Вам понравится и безупречно подойдет для Вашего ножа.

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Чохол вініловий Victorinox 4.0362 для ножа 58 мм, 1-2 шари
Простий і доступний за ціною, цей маленький чохол збереже Ваш ніж-брелок від подряпин або інших пошкоджень. Особливості: захист руків’я ножа аксесуар, що чудово доповнить ваш ніж дл..
16.00грн
Чохол вініловий Victorinox 4.0363 для ножа 58 мм, 2-3 шари
Трохи більший за розміром чохол для ножів-брелоків. У ньому буде комфортно ножам, які мають більшу товщину, наприклад Rambler, Manager, а також ширшим за товщиною моделям з ліхтариками або ручками. ..
16.00грн
Чохол вініловий Victorinox 4.0366 для ножа 74 мм
Прикро, коли руків’я ножа має подряпини. Цей чохол здатен забезпечити його захист. Особливості: мінімальний захист руків’я ножа аксесуар, що чудово доповнить ваш ніж для ножів..
23.00грн
Чохол вініловий Victorinox 4.0436 для ножа 91 мм, 1-2 шари
Целідорове руків’я схильне до подряпин. Цей простий чохол здатен забезпечити захист ножа від подряпин та тертя при зберіганні. Але чохол не шкіряний, довго ходити не буде. Особливості: ..
31.00грн
Базовано на 4 відгуках.
Чохол вініловий Victorinox 4.0387 для ножа 111 мм, 1-2 шари
Простий і приємний за ціною чохол. Чохол не шкіряний, шви не прошиті, а проклеєні. Не дуже довговічний у використанні. Але і ціна у нього теж символічна. Особливості: мінімальний захист руків..
31.00грн
Базовано на 3 відгуках.
Чохол шкіряний Victorinox 4.0466 для ножа 74 мм
Шкіряний чохол з простим кроєм. Шви надійно прошиті. Здатен забезпечити якісний захист ножа та його комфортне зберігання. Особливості: чудовий захист вашого ножа аксесуар, що чудово доповни..
282.00грн
Чохол силіконовий Victorinox Crown Silicone Case з карабіном 4.0450
Яскравість починається тут! Нові кольори, нові матеріали, новий вигляд! Серія цих силіконових чохлів дозволить вам посміхнутися і згадати дитинство. А ще, це зручно, спробуйте! Особливості: с..
549.00грн
Базовано на 1 відгуках.
Чохол силіконовий Victorinox Headphones Silicone Case з карабіном 4.0451
Чи можна поєднати музику та ніж? З новим дизайнерським чохлом від Victorinox - так! А ще соковитий помаранчевий колір з загадковою назвою Mango Tango - це взагалі, щось особливе. Мимоволі виникає посм..
549.00грн
Чохол силіконовий Victorinox Unicorn Silicone Case з карабіном 4.0452
Рожевий колір завджи популярний у жінок, він міцно закріпився у свідомості винятково як жіночий. Але ж він гарний! А в поєднанні з єдинорогам - справжня рожева мрія. Тому якщо хочете здивувати, вразит..
549.00грн
Чохол силіконовий Victorinox Skateboard Silicone Case з карабіном 4.0453
Насправді скейт може означати будь-що: іграшку, сувенір, любов до спорту та здорового життя, повернення у дитинство або нездійснену мрію. Ми пропонуємо вам - легко ковзати по життю, з радістю та задов..
549.00грн
Базовано на 1 відгуках.
Чохол силіконовий Victorinox Cow Silicone Case з карабіном 4.0454
Цей чохол ідеально поєднується з ножем у кольорі Wet Sand. А ще він може підсилити інший колір, він гармонійний, спокійний і завжди доречний. Силіконова форма нагадує стилізований силует тваринки, що ..
549.00грн
Чохол шкіряний Victorinox Leather Pouch with Cord 4.0670
Сучасний шкіряний чохол для вашого кишенькового ножа. Класичний червоний колір отримав стриману назву - Style Icon. Звичний логотип всесвітньовідомого бренду розміщено на передній стороні чохла. Чохол..
817.00грн
Чохол шкіряний Victorinox Leather Pouch with Cord 4.0670.2
Чохол нового дизайну з довгим шнуром у чудовому кольорі - Summer Rain. Чохол зроблено з якісної шкіри, шнурок у кольорі чохла. Логотип компанії теж присутній та підсилює враження. Чохол ідеально підій..
817.00грн
Чохол шкіряний Victorinox Leather Pouch with Cord 4.0670.3
Простий чорний, класичний чорний - це нудно. А якщо колір назвати багатомовно, наприклад - Dark Illusion? Саме такий колір відтепер є у новій колекції Classic Colors Collection. П’ять кольорів д..
817.00грн
Чохол шкіряний Victorinox Leather Pouch with Cord 4.0670.31
Прапктичність чи краса та стиль? Ми спробували це поєднати у новій колекції Classic Colors Collection. Оцініть і ви наші чохли. Якісна шкіра, ідеальне виконання навіть у дрібничках, зручний шнурок для..
817.00грн
Интернет-магазин victorinox.com.ua © 2022