Киевстар (067) 606-43-75
МТС (066) 000-33-10
Категории
Отзывы
Оригинальный товар, быстрая доставка. Все супер! .. ...»
Сергей
Раньше здесь покупал только ножи, теперь и расходн.. ...»
Сергей
Что тут говорить, лучшее топливо для бензиновых за.. ...»
Владимир
Хороший нож, но получил с небольшой царапиной. Бра.. ...»
Рома

Расходные материалы

Расходные материалы
Отображение: список / сетка
Показать:
Сортировка:
Вата для запальнички Zippo 122110
Ремкомплект для запальничок Zippo. Якщо ви вже маєте запальничку Zippo, то догляд за нею забезпечить її безперервну роботу. А цей комплект неодмінно стане вам у нагоді. Особливості: містить в..
87.00грн
Кремінь для запальнички Zippo 2406
Оригінальні кремені для всіх бензинових запальничок Zippo. Кожен блістер містить 6 одиниць. Поставляються в комплекті з дозатором. Справжні кремені Zippo забезпечують чудову якість запалювання та опти..
53.00грн
На основе 1 отзывов.
Гніт для запальнички Zippo 2425
Оригінальний гніт Zippo забезпечить оптимальну роботу вашої вітрозахисної запальнички. Поставляється в герметичній упаковці. Особливості: 1 гніт в упаковці підходить для всіх вітрозахи..
53.00грн
Паливо Zippo 125 ml 3141R
Очищений та якісний бензин Zippo для заправки всіх моделей бензинових запальничок. Нова формула цього палива забезпечує: покращене займання більш чисте горіння низький аромат Об..
134.00грн
На основе 1 отзывов.
Паливо Zippo 355 ml 3165
Велика економічна упаковка очищеного високосортного бензину Zippo для заправки всіх моделей бензинових запальничок. Нова формула цього палива забезпечує: покращене займання більш чисте..
322.00грн
На основе 1 отзывов.
Газ Zippo 100 ml 3809
Очищений та якісний газ Zippo для заправки всіх моделей газових запальничок. Особливості: легка заправка підходить для газових запальничок Zippo оригінальний продукт Zippo Обсяг мета..
86.00грн
Каталізатор Zippo Replacement Burner 44003
Змінний каталізатор для бензинових каталітичних грілок Zippo Hand Warmer. Це невеликий пристрій, який складається з металевої насадки і сітки-каталізатора, виготовленим зі скловолокна, покритого плати..
318.00грн
Подарункова скринька Zippo 50 DR
Ефектна подарункова скринька для запальничок Zippo. Досить велика картонна коробка, що має додаткові місця для найнеобхідніших речей. Верх прикрашено зображенням тдиційного логотипа&nbs..
147.00грн
Подарункова скринька Zippo 50 RE
Кол-во ограничено
Подарункова скринька Zippo. Тільки скринька, без нічого. Картонна коробка середнього розміру з традиційним логотипом Zippo згори. У скриньці передбачено три відділення для: запальни..
100.00грн
Комплект Zippo Classic подарунковий 50R-Z
Подарунковий комплект для стандартної запальнички Zippo - ідеальний спосіб для вражаючого вітання. В комплект вже входить все необхідне. Залишається тільки обрати вподобану запальничку, і по..
250.00грн
Комплект Zippo Slim подарунковий 50S-Z
Подарунковий комплект для вузької запальнички Zippo Slim - чудовий спосіб для незабутнього вітання. В комплект вже входить все необхідне. Залишається тільки обрати вподобану&n..
250.00грн
Комплект Zippo "Кремінь та Гніт"
Кремені і гніт вважаються витратними матеріалами, але для якісної роботи Вашої запальнички без них не обійтися. Налаштуйте свою запальничку на довге використання з цим комплектом. Комплект включає:..
88.00грн
Комплект Zippo "Стартовий"
Цей комплект містить все небхідне для нормальної роботи звичайної бензинової запальнички Zippo. Стартовий комплект налічує: кремінь для запальнички Zippo 2406  гніт для ..
209.00грн
Комплект Zippo Travel Kit
Збираєтесь в дорогу на кілька днів? Тоді цей набір для Вас! Він містить все небхідне для нормальної роботи звичайної бензинової запальнички Zippo. Комплект налічує:​ Палив..
850.00грн
Комплект Zippo Travel Kit з чохлом
Цікава комплектація, яка неодмінно припаде до смаку користувачам та поціновувачам продукції Zippo. Невеликі, якісні та надійні супутники на Вашому шляху поряд з запальничкою Zippo. До скл..
1350.00грн
Интернет-магазин victorinox.com.ua © 2022