КухняДана овочечистка універсальна, схожа на звичайну традиційну чистку для картоплі. Але модель має більш сучасний дизайн, ергономічне руків’я та дуже зручне плаваюче лезо. До того ж, лезо має серрейторну заточку. ЇЇ переваги: надгостра, не потрібно точити, довговічна.

Гострий кінчик допоможе впоратися з найбільш незручними місцями, а кільце на руків’ї...

Техніка нарізки та подрібнення має не аби яке значення при приготуванні страв. Тому важливо одразу використовувати правильні навички. А ще є поради щодо правильного тримання ножа. Наш досвідчений шеф-кухар розкриває чергові таємниці: як нарізати шматочки настільки швидко, як робить це професійний кухар, при цьому зберігаючи безпеку та контроль....

Справжній професіонал та експерт, шеф-кухар Натан Даллімор продовжує ділитися секретами. Цікавий майстер-клас від нього можна отримати всього лише подивившись відео.

Натан готовий допомогти у вдосконаленні навичок, щоб ви теж могли створювати смачні і захоплюючі страви. Він використовує свій досвід, який допоможе вам поліпшити швидкість та...

Чоловіки - найкращі кухарі. Але навичок ніколи забагато не буває. Розширте свої можливості і навички, навчіться готувати карпаччо. Досвідчений шеф-кухар покаже, як дрібно нарізати лосось, щоб створити приголомшливе блюдо. 

Опубликовано: , в разделе Новости, Интересное, Кухня 16 Марта 2020 .

Що ж цікавого поціновувачам Victorinox приніс новий 2020 рік? Які незвичайні лімітовані видання?

Сьогодні хочемо поділитися наймовірним ножем, а саме - Swiss Modern Santoku Damast Limited Edition!

Якісне, неперевершене і дійсно шикарне лезо з дамаської сталі в цьому році прикрашає не кишеньковий складаний ніж, а - кухонний.
Таким ножем не тільки можна, а й потрібно...

Опубликовано: , в разделе Интересное, Відео, Кухня 06 Декабря 2019 .

Swiss Modern Collection

Ничто не стоит на месте, все меняется, развивается, совершенствуется. Так и у Victorinox появляются и новые продукты, и новые коллекции.

Коллекция Victorinox Swiss Modern - одна из самых последних, отличается характерным, но элегантным дизайном. Это не легко узнаваемый традиционный дизайн, это более современный, прогрессивный, строгий и...

Опубликовано: , в разделе Интересное, Відео, Кухня 01 Ноября 2019 .

Ананас - вкусный и полезный продукт. Вариантов как правильно его подать и нарезать существует масса. Познакомьтесь с тем, как всего за несколько минут оформить фруктовую нарезку из ананаса. 

Берите на вооружение, сезон совсем скоро!

Опубликовано: , в разделе Интересное, Відео, Кухня 07 Октября 2019 .

Для вас есть еще тайны в кулинарии? Присоединяйтесь, Victorinox делится секретами!

Интернет-магазин victorinox.com.ua © 2021