Обзоры

Опубликовано: , в разделе Интересное, Обзоры 05 Апреля 2021 .

Весна та тепло надають більше можливстей проводити час на природі та свіжому повітрі. Прогулянка ж нагороджує не тільки яскравими враженнями, а й шаленим апетитом. Тут вже стане в нагоді ніж. Ну а якщо ніж поєднується з дошкою, то вже справжнє задоволення!


Ідея комбінування ножа та дошки існувала давно. Але хотілося чогось особливого. І коли...

Опубликовано: , в разделе Интересное, Обзоры 15 Марта 2021 .

Починаючи розмову про ножі Alox, неможливо не згадати цього красеня - Victorinox Pioneer Alox Limited Edition 2020.

Лімітоване видання, обмежене роком, з чудовим яскраво-прохолодним кольором Aqua Blue. Кожне таке видання відрізняє колір, і для 2020 року було обрано розкішний відтінок голубого, який і отримав назву Aqua Blue.Знов таки, кожен ніж з видання має особливу подарункову...

Опубликовано: , в разделе Новости, Интересное, Обзоры 27 Октября 2020 .

Victorinox Huntsman Year of the Ox 2021

Вже п’ятий рік поспіль Victorinox продовжує цікаву традицію - продовжує видання однієї з самих популярних моделей - Huntsman, з символікою тварин з китайського календаря. До цього ми вже бачили Huntsman з півнем, собакою, свинею, щуром, а тепер планується Huntsman з символом 2021 року - Вола.

То що ж це буде за ніж? Знайомимося ближче!

 

Victorinox Alox Pioneer X Winter Magic Special Edition 2020

Щоб ні про що не шкодувати, краще планувати все заздалегідь. Так і Victorinox заздалегідь подбали про чергову цікавинку - Alox Pioneer X Winter Magic, спеціальне видання для 2020 року.

Додайте собі зимових пригод, чарівного настрою та незабутніх вражень разом з новим ножем. Адже це - справжня зимова магія! Чарівний зимовий Alox!

Якщо...

Опубликовано: , в разделе Интересное, Обзоры 27 Августа 2020 .

Ніж, що славить Швейцірію - Victorinox Explorer Swiss Spirit Special Edition 2020

Швейцарія відома багатьма речами: годинниками, банками, сиром, шоколадом і, звичайно, ножами. І коли іде мова про ножі, то на думку одразу спадає знаний у всьому світі Victorinox. Але і серед ножів Victorinox є свої особливості. У цьому році це, безперечно, новий Victorinox Explorer Swiss Spirit Special Edition 2020.

Це ніж, який...

Опубликовано: , в разделе Интересное, Обзоры 26 Августа 2020 .

Victorinox Damast Edition


Лімітовані видання від Victorinox прекрасні кожен по своєму. Але є лімітовані видання, що все одно стоять осторонь. Це ножі, лезо яких зроблено з дамаської сталі. На них можна дивитися годинами і кожного разу бачити щось нове. А коли знаєш і уявляєш чого варте дамаське лезо та робота по його створенню - то взагалі шаленієш...

Три красеня,...Кожного року у компанії Victorinox є лімітоване видання найменших ножів Classic. Кожне видання має свою особливу тему, яка і обє’єднує зображення, що нанесені на руків’я ножів. Темою видання 2020 року став спорт і колекція отримала назву - Sports of the World.

Це вже дев’яте видання, бо перше було видано у 2012 році. Тим не менше цікавість до нього не зменшується, а тільки...

Опубликовано: , в разделе Интересное, Обзоры 10 Января 2020 .

Ножей Hunter Pro из серии Alox у компании Victorinox на данный момент всего два. И если о серебристо-стальном мы уже говорили ранее, то сегодня остановимся на невероятном красном.

Красный Hunter Pro Alox появился уже в начале 2019 года, практически сразу после своего серого брата. И поначалу, даже не все могли поверить, реально ли такой нож будет выпускаться или же это...

Интернет-магазин victorinox.com.ua © 2021