Carving club

Опубликовано: , в разделе Интересное, Carving club 20 Октября 2020 .

Ніж Victorinox надихає на творчість і зробити з ним можна практично будь-що. Декілька хвилин, вправні руки і ніж Victorinox - чергова іграшка готова! Спробуйте, творіть разом з Victorinox!

Опубликовано: , в разделе Интересное, Відео, Carving club 15 Октября 2020 .

І хоча літо закінчилося, не засмучуймося, осінь теж багата на теплі та сонячні дні. А у нас є гарна ідея для вашої прогулянки!

Свіже повітря напрочуд стимулює апетит. Побавити і себе і дітей завжди можна смаженими зефірками. Це займає зовсім небагато часу і дуже легко, а крім того і смачно!

Як швидко самостійно зробити виделку для будь-якої страви на...

Опубликовано: , в разделе Відео, Carving club 25 Августа 2020 .Чи замислювались ви коли-небудь над тим що саме можна зробити за допомогою ножа Victorinox? Фелікс Іммлер зібрав ідеї, перевірив їх, систематизував то оформив у вигляді книги.

І якщо вам подобаються різноманітні поробки, цікаві ідеї використання ножа Victorinox, радимо звернути увагу на книгу Фелікса Іммлера "The Swiss Army Knife Book: 63 Outdoor Projects". Ця книга сповнена...

Нове відео з серії Carving club, а саме - робимо іграшку разом. Не все так важко як здається! А маючи гарну ідею, вправні руки і ніж Victorinox - це завсім просто.

А діти будуть в захваті від нової іграшки! Особливо, якщо побачать як ви працюєте над нею або матимуть можливість створити її самі. А покрокова відео-інструкція від Фелікса Імлера значно полегшить сам...

Опубликовано: , в разделе Интересное, Відео, Carving club 16 Апреля 2020 .

Трохи великоднего креативу від Victorinox!

Сподіваємся, вам буде корисна ця покрокова інструкція, як вирізати дерев’яне яйце за допомогою ножа Victorinox.

Опубликовано: , в разделе Интересное, Відео, Carving club 08 Апреля 2020 .

Головна проблема карантину - діті вдома. Та існує безліч варіантів урізноманітнити їх вільний час. Тому хочемо запропонувати вам спробувати орігамі - японське мистецтво складання паперу шляхом загинів і складок. В залежності від комбінації загинів можна створювати прості, цікаві і, навіть, дуже складні фігури.

Ця кропітка робота, якою є мистецтво...

Різьблення по дереву - це чудова річ, яку потрібно спробувати. В якому б віці не відбулася перша спроба, це все одно цікаво. А ще, це - весело, і в кінці дня з цього виходить щось хороше, ми бачимо результат власної роботи.

Ми вже знаємо про правила безпеки при роботі з кишеньковим ножем Victorinox, так ми публіковали їх вище. Але чи намагалися ви коли-небудь...

Опубликовано: , в разделе Интересное, Carving club 23 Марта 2020 .Нарешті мрія здійснилася, у дитини тепер є кишеньковий ніж. Він вже набавився і спробував усі його функції. Але все ще хочеться чогось нового і надзвичайного?
Спробуйте різьблення. Адже працювати руками, творити - це справжнє задоволення. А різьблення по дереву, ще здавна й до наших днів залишається одним з суто національних видів мистецтва. До того...

Интернет-магазин victorinox.com.ua © 2021