Відео

Опубликовано: , в разделе Интересное, Відео 01 Апреля 2021 .


 

Нове лімітоване видання Victorinox Swiss Army Knife з активацією голосом.


Зустрічайте "Vicky"! Ваш розумний компаньон на кожен день.
Отримайте допомогу будь-де і будь-коли. Це нова реальність завдяки голосовому асистенту у швейцарському ножі Victorinox.
 


Багатогранна та багатомовна, Вікі завжди прикриє вам спину. Вона наставник, провідник та подруга. Щоб вам...Дана овочечистка універсальна, схожа на звичайну традиційну чистку для картоплі. Але модель має більш сучасний дизайн, ергономічне руків’я та дуже зручне плаваюче лезо. До того ж, лезо має серрейторну заточку. ЇЇ переваги: надгостра, не потрібно точити, довговічна.

Гострий кінчик допоможе впоратися з найбільш незручними місцями, а кільце на руків’ї...

Техніка нарізки та подрібнення має не аби яке значення при приготуванні страв. Тому важливо одразу використовувати правильні навички. А ще є поради щодо правильного тримання ножа. Наш досвідчений шеф-кухар розкриває чергові таємниці: як нарізати шматочки настільки швидко, як робить це професійний кухар, при цьому зберігаючи безпеку та контроль....

Справжній професіонал та експерт, шеф-кухар Натан Даллімор продовжує ділитися секретами. Цікавий майстер-клас від нього можна отримати всього лише подивившись відео.

Натан готовий допомогти у вдосконаленні навичок, щоб ви теж могли створювати смачні і захоплюючі страви. Він використовує свій досвід, який допоможе вам поліпшити швидкість та...

Чоловіки - найкращі кухарі. Але навичок ніколи забагато не буває. Розширте свої можливості і навички, навчіться готувати карпаччо. Досвідчений шеф-кухар покаже, як дрібно нарізати лосось, щоб створити приголомшливе блюдо. 

Опубликовано: , в разделе Интересное, Відео, Carving club 15 Октября 2020 .

І хоча літо закінчилося, не засмучуймося, осінь теж багата на теплі та сонячні дні. А у нас є гарна ідея для вашої прогулянки!

Свіже повітря напрочуд стимулює апетит. Побавити і себе і дітей завжди можна смаженими зефірками. Це займає зовсім небагато часу і дуже легко, а крім того і смачно!

Як швидко самостійно зробити виделку для будь-якої страви на...

Опубликовано: , в разделе Новости, Интересное, Відео 11 Октября 2020 .

Якщо ви думаєте про зиму, то уявляєте сніжинки. Саме вони і стали натхненням для дуже цікавого і надзвичайно прекрасного зимового видання від Victorinox. Новий ніж отримав і напрочуд гарну назву - Victorinox Alox Pioneer X Winter Magic. У прохолодному сіро-синьому кольорі, вкритий морозною свіжістю та чарівними сніжинками...

Різдво наближається, а новий Pioneer X Winter Magic Special...

Опубликовано: , в разделе Интересное, Відео 24 Сентября 2020 .

Кожного року компанія Victorinox видає безліч відео, в яких знайомить всіх бажаючих з новинами, планами та досягненнями.

Кінцевий результат всі ми тримаємо у руках або легко можемо придбати у найближчій крамниці. Але практично кожному з нас так хочеться наблизитися до таємниці створення справжнього швейцарського ножа Victorinox. Це нове відео, що створене у...

Интернет-магазин victorinox.com.ua © 2021