Новости

Опубликовано: , в разделе Новости, Интересное 15 Апреля 2021 .

Victorinox  Swiss Champ XXL. Надзвичайно практичний та найпотужніший. Озброєний 73 функціями. Виробничий процес цього ножа складається з 500 кроків, але кожен виріб ретельно збирається вручну кваліфікованими майстрами для забезпечення оптимальної якості.

Зацікавило? Незабаром і в Україні!


 

Victorinox Swiss Champ XXL

 

Особливості...

Опубликовано: , в разделе Новости, Интересное 14 Апреля 2021 .

"Patterns of the World" - видання Victorinox Classic Limited Edition, що було розроблено та обрано фанатами Victorinox. Сміливі, блискучі і, як завжди, функціональні!

Об’єднання сміливих дизайнів в одній колекції створює справді глобальну сім’ю. Коллекція 2021 року отримала назву "Patterns of the World" - Візерунки світу. Було подано більше 2529 проектів з 91 країни світу. Крім вражаючого дизайну,...

Опубликовано: , в разделе Новости, Интересное 13 Апреля 2021 .

Victorinox Swiss Modern Bread and Pastry Damast Limited Edition 2021 - фантастичний ніж, починаючи від точності розробки до надпривабливого дизайну. Обмеження тиражу у 1884 одиниці теж не є випадковим. Це посилання на рік заснування компаниї Victorinox. Кожен ніж пронумерований послідовно і продається з унікальним сертифікатом у презентаційній коробці.

Лімітоване видання у кількості...

Опубликовано: , в разделе Новости, Интересное 12 Апреля 2021 .

Швейцарський дух у новому Victorinox Climber Wood Swiss Spirit Special Edition 2021 2021! Історію Швейцарії у всіх її прекрасних гранях втілено у спеціальному виданні кишенькового ножа Climber Wood. Цікаві та змістовні швейцарські мотиви прикрашають його руків'я. Натуральна деревина волоського горіха та витончене лазерне гравіювання виглядають вражаюче та шалено...

Опубликовано: , в разделе Новости, Интересное 22 Января 2021 .

Victorinox Hunter Pro Alox Damast Limited Edition 2020 виявився настільки вдалим виданням, що незважаючи на кількість у 6 000 одиниць видання і досить високу ціну він став досить рідкісною моделлю. Тим цікавіше і престижніше стало отримати його. 

Тому справжнім подарунком для нас та всіх українських поціновувачів Victorinox стало отримання 10 одиниць цього дива!

Обрати свій ніж...

Опубликовано: , в разделе Новости, Интересное 20 Января 2021 .

Ще одна цікавинка, що незабаром чекає на нас!

Мінімалістичний набір з мультиінструментів, спеціально розроблений для практичної людини, яка любить розумні, компактні та технічні засоби. Він зовсім невеликий і складається з чотирьох викруток. Такими викрутками можна доповнити звичайний ніж, робочий інструмент з щоденною необхідністю. Чотири...

Опубликовано: , в разделе Новости, Интересное 19 Января 2021 .

Якщо ви бажаєте додати кольорів або персоналізувати свій ніж - ми зробили і таку можливість!

Підкреслити свої унікальні особистості або зробити свій ніж неповторним від цього року реально! А ще дуже просто і, навіть, недорого. Все це стало можливо завдяки новому асортименту кольорових аксесуарів для швейцарського армійського ножа.

Тепер наші...

Опубликовано: , в разделе Новости, Интересное 18 Января 2021 .

В цьому році ми не стали вас примушувати чекати, і вже у січні приготували декілька цікавинок і, звичайно, нових видань!

Лімітоване видання Alox у 2021 році анонсоване вже в січні і зовсім скоро має бути доступне до придбання і в Україні.

Крім зміни у строках, зміни відбулися і в складі самого видання. Відтепер, звичне вже всім тріо трансформувалося та...

Интернет-магазин victorinox.com.ua © 2021